Anton Zaiats (zaychenya) wrote,
Anton Zaiats
zaychenya

 • Mood:

Міша

Вчора вписував у себе людину з Ленобласті...

Цією людиною був дивовижний Міша, якому в неділю виповниться 41 рік, хоча виглядає він на 30, максимум, а дівчатка, Альона і Маша, давали і того менше )) Так от, Міша має родину (двоє дітєй, 6 та 8 років, та дружина), з якою 3 роки тому звалив з Пітера (він там народився і виріс) в бік Карелії, де сам збудував будинок в лісі і до сих пір там живе, періодично подорожуючи світом (щоправда, подорожує він дуже давно, тобто до появи родини)...

Міша вже 5 років не працює (дружина також не працює) - останні 3 роки певний прибуток надходить від квартири в Пітері, яку він здає в аренду, але за рахунок чого він жив перші 2 роки з цих 5-ти я не питав, бо знаю (та і не хтів питати), що маючи бажання та ідею все необхідне в тебе буде, а робота - це рабство (просто ще сам не можу до кінця в це повірити і дійти необхідних висновків, а може це і не моє і я буду все життя офкрисом).

Міша минулого літа проїхав з родиною (дітям було 5 і 7 років, на секундочку) стопом до Байкалу і назад (12 000 км, знов ж таки, на секундочку), а перші подорожі стопом разом з родиною  почав здійснювати, коли першій дитині було 10 місяців (!!!). Зараз Міша планує навколосвітню подорож (звісно родиною), бо, як він сказав, дуже все добре в них і це набридає, бо не знаєш як зробити ще кращє, тому потрібні нові виклики (можливо не саме так, але думку я передав).

Проїхавши стопом всю Європу та майже всю Азію, Міша вперше потрапив в Україну і Білорусь (він їхав через Білорусь). Сюди він приїхав, щоб відвідати батьківщину своєї бабусі - Прилуки (зранку посадив його на маршрутку з м.Чернігівської), а в Київ взагалі заїхав (спочатку не планував), бо була вже 6 година вечора і він не викупав, коли добереться до Прилук (а тут я відповів на його смс запит щодо вписки на ніч )) ).

Ще пару цікавих фактів про Мішу: він жив 10 років в Ізраїлі і мав їхній паспорт, з яким його не взяли на борт літака Індонезійської компанії (в Індонезії іслам), що вилітав з Таїланду в Німеччину, де давно живуть його батьки; Міша економіст за освітою, сам вчить своїх дітей, але дуже сподівається, що вони не матимуть бажання йти вчитись в універ, хоча заперечувати цьому бажанню не буде (якщо воно таки в його дітей виникне).

Ми просиділи до 3-ої ночі і я би розмовляв з ним ще і ще, але клята робота змусила хоч трохи поспати... Дуже сподіваюсь, що колись ми перетнемся (запрошення в свій будинок в Карелії, звісно, було отримано)... Бажаю йому тільки найдобрішого та найсвітлішого...

зі. зустрічі з такими людьми надихають так, як не надихає жодна стаття в мережі і жоден відеоролик про шось подібне...
Tags: вписка
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments