?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Flag Next Entry
знову вєнарєзка =((
zaychenya
Рік тому з'явився отакий допис: http://zaychenya.livejournal.com/1846.html . З перерахованих пунктів того допису, станом на сьогодні, можна вважати повністю закритими 5-ть, хоча загальний стан (моральний) такий, ніби в мене вимальовується черговий пройобаний вщент рік... В чому справа, спитаєте (чи подумаєте) ?! Можливо в листопаді, можливо в результатах виборів (хоча це за вуха притягнутий аргумент, для кількості, а може і ні...), можливо в тому, що за рік справи по одному з пунктів того допису так і не зрушили з мертвої точки... А насправді, як мені здається, в тому, що вперше за 25 років в мене дуже потужно оселилась думка переїхати в іншу країну (ні, не думаю, що назавжди, але на певний, досить тривалий, період)... Звісно, гарантій того, що цей переїзд вирішить всі мої проблемі, 0,00%, але я хочу спробувати, хоча поки не знаю з якого боку підійти... 

отак... на зв'язку.
Теги:


  • 1
Посмотрела твои пункты и мне кажется, что ты себе много нашифровал из-за Осени? или сам ты точно знаешь из-за чего:) То, что ты выполнил - это прекрасно и это означает, что ты не стоишь на месте. Чего только стоят все твои поездки за этот год и то, что ты встретился с МАМОЙ!

А все остальное ты, обязательно, выполнишь. Главное, не переставать желать этого и двигаться только вперед. У тебя все получится, точно знаю;)

П.С. я таки голосовала;)

зі. молодець.

зізі. буду в кр на вихах, може в нд спробували б побачитись.

только увидела. В любом случае, была далеко.

ясно. ну тоді некст тайм...

  • 1