?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Flag Next Entry
Заяць та epic fail, epic fail та Заяць...
zaychenya
говнофотоприманка зроблена по дорозі додому -
IMG_3452

за матюгами та безпосередньо історією прошу під кат...
Сука-сука-сука! Ні, сука-сука-сука-сука-сучіщє!!! Я відвідував різні спортивні арени в різних країнах (серед них були РФ з її Мск та штати з їх очковим яблуком), але от чомусь гру ссаного шльонська мені не судилось відвідати;( А знаєте чому ?! Пшекам, блять, для купівлі квитка треба показувати вонючє айді з фотографією твоєї пики. Нема ? Іди нахуй звідси! 100500 кредиток та карток різних бонусних програм від мільйону авіаліній на яких надруковані моє ім'я та прізвище ? Нахуй! Навіть з рук квитки нема сенсу купувати, бо перше гівно на контролі тебе відправить куди ? Правильно, нахуй! Йобаний піздєц! 2 години в жопу - гниди поверніть мені мій час!
Можете не намагатись і не писати в коментарях шось на кшалт "як це ти шаришся без хоча б якогось айді?", "чому квитки заздалегідь не купив" або "чому не глянув правила їх придбання на офсайті", бо я знаю, що цей мій провтик, але йобанахата, я вперше стикаюсь з таким піздаватізмом - невже вроцлав ледь не щодня атакують клони усами, намагаючись підірвати стадіо ?! Нє, ну ета фєєрічєскій піздєц!

З цікавого: в день матчу (за пару годин до і відразу після закінчення) починають курсувати виділені трамваї та автобуси, що пиздують через все місто до стадіону; сам стадіон ззовні няшний і гарно підсвічується зеленим (кольори хуйонська); підхід до стадіону чомусь не освітлюється, тому всі допивають бухло і все обсикають навколо, взагалі поляки недалеко втікли від нас - вжираються до гри, співають своє лайно, не дуже розуміють, що відбувається; ціна квитка (якщо ви маладєц і у вас вийшло його купити) залежить від віку, статі (отак от), наявності фанкарти та дня, коли він купується.

Злий штопєздєц - я ж навіть не вболіваю за цих тєлєг, мій фаворит -
IMG_3454

Завтра зранку на трасу - спробую постопити до варшави...

На зв'язку.


  • 1
та пиздець - всюди без айді норм завалювався, а тут ну ніяк... і невже вони думають, що в мене 4 кредитки і 3 бонусні картки з одним і тим самим ім'ям - спижжені ?! якось тупо... хоча, повторюсь, сам винен...

ну іноземцю могли б і продати квиток, я не знаю. але мене колись в готель без айді не хотіли селити, так шо поляки вони такі.

так і я ж про це - спробував в різних віконечках кас, показував купу всього, просив поляків допомогти якось... хуй! щодо готелю - в них хоча правила одні у всіх, ну типу треба док якийсь світити.

в Німеччині от не треба, тіки ім’я і адресу написати. А якщо через Букінг бронювати, то взагалі нічого не треба робити: всі дані в них уже є. Так шо німець теж буде плюватися, шо в інших країнах паспорт прохають в готелях.

поняв. не знав. я коли через букінг бронював, то всеодно просили доки (ненька, джорджія)

  • 1