?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Flag Next Entry
Заяць та epic fail, epic fail та Заяць...
zaychenya
говнофотоприманка зроблена по дорозі додому -
IMG_3452

за матюгами та безпосередньо історією прошу під кат...
Сука-сука-сука! Ні, сука-сука-сука-сука-сучіщє!!! Я відвідував різні спортивні арени в різних країнах (серед них були РФ з її Мск та штати з їх очковим яблуком), але от чомусь гру ссаного шльонська мені не судилось відвідати;( А знаєте чому ?! Пшекам, блять, для купівлі квитка треба показувати вонючє айді з фотографією твоєї пики. Нема ? Іди нахуй звідси! 100500 кредиток та карток різних бонусних програм від мільйону авіаліній на яких надруковані моє ім'я та прізвище ? Нахуй! Навіть з рук квитки нема сенсу купувати, бо перше гівно на контролі тебе відправить куди ? Правильно, нахуй! Йобаний піздєц! 2 години в жопу - гниди поверніть мені мій час!
Можете не намагатись і не писати в коментарях шось на кшалт "як це ти шаришся без хоча б якогось айді?", "чому квитки заздалегідь не купив" або "чому не глянув правила їх придбання на офсайті", бо я знаю, що цей мій провтик, але йобанахата, я вперше стикаюсь з таким піздаватізмом - невже вроцлав ледь не щодня атакують клони усами, намагаючись підірвати стадіо ?! Нє, ну ета фєєрічєскій піздєц!

З цікавого: в день матчу (за пару годин до і відразу після закінчення) починають курсувати виділені трамваї та автобуси, що пиздують через все місто до стадіону; сам стадіон ззовні няшний і гарно підсвічується зеленим (кольори хуйонська); підхід до стадіону чомусь не освітлюється, тому всі допивають бухло і все обсикають навколо, взагалі поляки недалеко втікли від нас - вжираються до гри, співають своє лайно, не дуже розуміють, що відбувається; ціна квитка (якщо ви маладєц і у вас вийшло його купити) залежить від віку, статі (отак от), наявності фанкарти та дня, коли він купується.

Злий штопєздєц - я ж навіть не вболіваю за цих тєлєг, мій фаворит -
IMG_3454

Завтра зранку на трасу - спробую постопити до варшави...

На зв'язку.


  • 1
Эмоциональненько :)
Хорошо, что я не футбольный фанат.

Взагалі, намагаюсь робити свої нечислені дописи бм коректними, але тут дуже якось накипіло, хоча, вкотре повторюсь, якщо когось і звинувачувати, то тільки себе. До речі, метою був не стільки футбол, скільки побачити стадіон, що приймав ігри євро2012 - побачив тільки фасад :)

  • 1