?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Але ж було цікаво...
zaychenya
Сьогодні 26.10.2013 і 9 днів тому А. повернувся в рідне місто...003

Вперше з літа 2004 року А. повернувся не на вихідні чи якісь свята, а на термін, який і сам А. визначити не може. Станом на сьогодні А. безробітний, але цей факт його поки що не дуже переймає, адже А. потрібен деякий час, щоб усвідомити, що ж і, головне, навіщо відбувалось протягом останніх 2,5 місяців... Думаю, ви не сперечатиметесь - А. є над чим подумати.

21-го липня на вокзалі рідного міста А. обіймав свого старого, на очах якого були сльози... 24-го липня А. сидів в терміналі летовища "Жуляни" і отримав sms від старого: "я тобой горжусь и люблю.", сльози А. не зміг стримати - такі слова читаєш/чуєш не кожен день... 17-го жовтня, в обід, А. зайшов до своєї квартири в рідному місті і міцно обійняв свого батька. Не бачились майже 3 місяці. Багато.

Близько 2-х місяців А. намагався вхопити своє щастя за його хвіст (якось так...). В певний момент А. зрозумів (точніше, йому дали зрозуміти) - часом щось починає відбуватись таким чином, що плани так і залишаються планами... В цей момент А. зрозумів - час повертатись... АЛЕ! А. не зміг відразу зробити те, що наказував йому його мозок - в А. була надія, що зміни десь за рогом і цей самий хвіст щастя неподалік і А. от-от його вхопить... Марно. Це лише надія, яку кожен сам собі придумує (якщо так коректно писати) в той чи інший момент свого життя чи якогось з його етапів.

Повертався А. довго - майже 2 тижні у його мами на території Польщі, зустрічі зі старими друзями у різних містах, розмови, випивка, Львів. 20 днів А. знадобилось, щоб все ж таки переступити поріг власної квартири рідного міста. Навіщо А. повернувся? Зараз на це запитання якась адекватна відповідь відсутня. Поки А. буде відпочивати, бачитись зі старими друзями, чекати на друзів з міста, де він провів останні 9 років свого життя, розмовляти з батьком, багато розмовляти.  Потім А. спробує тверезо проаналізувати причини, які завадили йому досягти бажаного (читай, бути щасливим там і з тією).

Ліричне завершення допису: повернувшись, А. вперше зрозумів - У. можна любити на відстані. А. це непокоїть - раніше таких думок не виникало ніколи, але А. розуміє - треба сприймати даний факт, як невід'ємну частину тих змін, що відбуваються з нами внаслідок конкретних подій під впливом тих чи інших чинників. І не втікати від всього цього, а спробувати прийняти його і адаптуватись.

90% цього тексту 17-го жовтня було записано в записничку під час фінального відрізку (тяга П'ятихатки-Кривий Ріг) маршруту повернення, тому відразу прошу вибачення за можливі помилки чи неадекватність - не хтів вичитувати та змінювати оригінал.

До зв'язку.
А.

зі. окрема подяка oliax.
Теги: ,


  • 1
Дорослий чоловічий пост.
Тримайся;)

подякував. все норм. побачимось.

Я вважала, що ти молодець тоді, влітку. І вважаю, що ти молодець зараз.
Читаю дорослого і чоловічного Антона, а не того молодого безшабашного улюбленого сусіда, яким ти був 5 років тому.
Все на краще. Повір, будь ласка.

дяка. знаю і вірю. у сусіда безшабашність нікуди не зникала, просто він часом її приховує під впливом певних обставин.

Вона стала дорослішою. Мені це подобається, я про це.

андерстенд, хоча сам ще не вирішив, чи подобається вона мені.

Пускай скажу банальность, но - ты получил отличный опыт, не плыл по течению, а пытался грести туда, куда самому хотелось. Понятно, что это не всегда получается именно так, как тебе хочется. Но со временем все выйдет. Почему-то мне кажется, что после Сочи все нарешается.

П.С. Рад что ты вернулся. Еще б в столицу заехал )

спасибі, папік. думаю, що якось воно буде. а те, що, як я написав, було цікаво - факт.

зі. як тільки януковєдж і азіров лавеху закинуть в бюджет і мені шось виплатять - візит гарантовано =)

  • 1