Anton Zaiats (zaychenya) wrote,
Anton Zaiats
zaychenya

Але ж було цікаво...

Сьогодні 26.10.2013 і 9 днів тому А. повернувся в рідне місто...003

Вперше з літа 2004 року А. повернувся не на вихідні чи якісь свята, а на термін, який і сам А. визначити не може. Станом на сьогодні А. безробітний, але цей факт його поки що не дуже переймає, адже А. потрібен деякий час, щоб усвідомити, що ж і, головне, навіщо відбувалось протягом останніх 2,5 місяців... Думаю, ви не сперечатиметесь - А. є над чим подумати.

21-го липня на вокзалі рідного міста А. обіймав свого старого, на очах якого були сльози... 24-го липня А. сидів в терміналі летовища "Жуляни" і отримав sms від старого: "я тобой горжусь и люблю.", сльози А. не зміг стримати - такі слова читаєш/чуєш не кожен день... 17-го жовтня, в обід, А. зайшов до своєї квартири в рідному місті і міцно обійняв свого батька. Не бачились майже 3 місяці. Багато.

Близько 2-х місяців А. намагався вхопити своє щастя за його хвіст (якось так...). В певний момент А. зрозумів (точніше, йому дали зрозуміти) - часом щось починає відбуватись таким чином, що плани так і залишаються планами... В цей момент А. зрозумів - час повертатись... АЛЕ! А. не зміг відразу зробити те, що наказував йому його мозок - в А. була надія, що зміни десь за рогом і цей самий хвіст щастя неподалік і А. от-от його вхопить... Марно. Це лише надія, яку кожен сам собі придумує (якщо так коректно писати) в той чи інший момент свого життя чи якогось з його етапів.

Повертався А. довго - майже 2 тижні у його мами на території Польщі, зустрічі зі старими друзями у різних містах, розмови, випивка, Львів. 20 днів А. знадобилось, щоб все ж таки переступити поріг власної квартири рідного міста. Навіщо А. повернувся? Зараз на це запитання якась адекватна відповідь відсутня. Поки А. буде відпочивати, бачитись зі старими друзями, чекати на друзів з міста, де він провів останні 9 років свого життя, розмовляти з батьком, багато розмовляти.  Потім А. спробує тверезо проаналізувати причини, які завадили йому досягти бажаного (читай, бути щасливим там і з тією).

Ліричне завершення допису: повернувшись, А. вперше зрозумів - У. можна любити на відстані. А. це непокоїть - раніше таких думок не виникало ніколи, але А. розуміє - треба сприймати даний факт, як невід'ємну частину тих змін, що відбуваються з нами внаслідок конкретних подій під впливом тих чи інших чинників. І не втікати від всього цього, а спробувати прийняти його і адаптуватись.

90% цього тексту 17-го жовтня було записано в записничку під час фінального відрізку (тяга П'ятихатки-Кривий Ріг) маршруту повернення, тому відразу прошу вибачення за можливі помилки чи неадекватність - не хтів вичитувати та змінювати оригінал.

До зв'язку.
А.

зі. окрема подяка oliax.
Tags: life, travel
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments